Wygraj warsztaty taneczne w Hollywood


2011.05.21

opublikował:

Wygraj warsztaty taneczne w Hollywood

XL Summer Dance Intensive by FNF to jedyne w swoim rodzaju połączenie tańca, energii, pasji i dobrej zabawy podczas wakacyjnego wjazdu. Rok temu warsztaty wyglądały TAK.

XL Summer Dance Intensive by FNF będzie nie tylko jedyną i niepowtarzalną okazja, aby szkolić swoje taneczne umiejętności pod okiem 20 najlepszych na świecie tancerzy i choreografów, ale będzie także szansą na wygranie stypendium tanecznego w Hollywood.

Każdy z uczestników warsztatów ma szansę na udział w HOLLYWOOD TOUR 2012. Tony Czar, choreograf Britney Spears, oraz Błażej Szychowski, organizator XL Summer Dance Intensive by FNF, przygotowali dla 5 najbardziej obiecujących tancerzy, którzy pojawią się w Darłówku w czasie XL Summer Dance Intensive by FNF, specjalne stypendia na HOLLYWOOD TOUR 2012.

Najbardziej utalentowana osoba otrzyma stypendium o wartości  2250 dolarów, obejmujące:

– zakwaterowanie w Hollywood przez 14 dni

– 20 lekcji z najlepszymi choreografami z Los Angeles

– spotkania z najlepszymi tanecznymi agencjami w Los Ageles

– udział w „The Carnival” w Hollywood – największej imprezie społeczności tanecznej, która odbywa się w teatrze w centrum Hollywood.

Pozostałe 4 osoby wytypowane przez Tonego i Błażeja otrzymają stypendia o wartości 1125 dolarów obejmujące połowę powyższych świadczeń.

Aby dostać taką szansę zrobienia kariery tanecznej za oceanem, trzeba wziąć udział w XL Summer Dance Intensive by FNF, informacje jak zapisać się na warsztaty znajdują się pod adresem: http://fnfsummer.com/

Więcej informacji o stypendium: http://www.sourcedance.com/


Tagi


Polecane

Share This