Wyjątkowa trasa koncertowa Wu-Tang Clanu


2018.07.30

opublikował:

Wyjątkowa trasa koncertowa Wu-Tang Clanu

Wu-Tang Clan będzie świętował 25-lecie wydania legendarnej płyty „Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”. Z tej okazji zespół zapowiedział wyjątkową trasę koncertową.

Na koncie Wu-Tang na Instagramie opublikowano film z udziałem każdego z członków składu. RZA, Method Man, Ghostface Killah, Raekwon, U-God, Masta Killah, Inspectah Deck, GZA i Cappadonna zapowiedzieli „Tour 25th Anniversary”. Nie ogłosili jeszcze żadnych terminów.

Zespół zaprezentował także okładkę innego nadchodzącego projektu. Na winylu pojawi się utwór „Pearl Harbor” pochodzący z ostatniego albumu grupy „Wu-Tang: The Saga Continues”. W utworze pojawią się Pharoahe Monch i Tek. Premiera już 10 sierpnia.

Wu-Tang Clan wskazuje kolejny element hip-hopu

Cztery podstawowe elementy hip-hopu to rap, DJ-ing, breakdance i graffiti. Zupełnie coś innego postanowili wybrać panowie z Wu-Tang Clan. Nowy element wskazany przez Method Mana, Ghostface Killah i resztę jest co najmniej zaskakujący.

Na swoim Twitterze Wu-Tang Clan ogłosili, że podstawowa lista powiększyła się o kolejny ważny punkt. Jest to… gaming. – Gaming jest teraz jednym z elementów hip-hopu. Zgadza się. Najpierw usłyszałeś to tutaj. #WuTang – czytamy.

O co tak naprawdę chodzi? W krótkim tweecie pojawiły się też dwa zdjęcia joypada w kształcie logotypu Wu-Tang, a także gra “Wu-Tang: Shaolin Style”, która pojawiła się na pierwszej konsoli Playstation w 1999 roku. Trójwymiarowa bijatyka została oparta na postaciach z zespołu. Grę można obecnie kupić na aukcjach internetowych i na Amazonie. Jakie są ceny? Od kilku dolarów aż do ponad 100.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Polecane

Share This