WYSKOCZ DO TEGO 22: Generacja Lunatyków – "C4"


2012.03.30

opublikował:

WYSKOCZ DO TEGO 22: Generacja Lunatyków – "C4"

Stoprocent prezentuje cykl teledysków „Wyskocz do tego!”. Teraz kolej na dwudziesty drugi odcinek z udziałem Generacji Lunatyków.

Wyskocz do tego!!! odc. 22 Generacja Lunatyków – C4 (prod. Anton)

Generacja Lunatyków – Skład pochodzący ze śląska, konkretnie z Raciborza, w podziemiu działający od 1998 roku, na swoim koncie 8 nielegali w składzie Leon Leonidas i WaryJat. Obecnie pracujemy nad pierwszym legalnym projektem nagrywanym w Nadstudio którego realizacją zajął się Zbylu. Na płycie gościnnie pojawią się m.in. Dj Feel-X, Junior Stress i Agnieszka Bil.

zdjęcia/montaż Dirt Miron

„Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.

Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.

Program nazwaliśmy „Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze.

Polecane

Share This