Wystartowała sprzedaż biletów na pojedyncze koncerty w ramach multi-venue festiwalu World Wide Warsaw


2021.12.16

opublikował:

Wystartowała sprzedaż biletów na pojedyncze koncerty w ramach multi-venue festiwalu World Wide Warsaw

Jedyny taki weekend w Warszawie! World Wide Warsaw to pierwszy festiwal multi-venue w stolicy. Koncerty w ramach WWW odbywają się w kilkunastu klubach a także innych wyjątkowych miejscach zlokalizowanych w pobliżu centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie miasta i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce. Usłyszymy tam nieoczywiste połączenia gatunków, klasyczne brzmienia elektroniki, nową falę alternatywy oraz liczne fantazje na temat rapu i muzyki współczesnej. Plejada dźwięków sprawi, że nawet najbardziej wymagający goście WWW2022 znajdą na festiwalu coś dla siebie.

1 grudnia do sprzedaży trafiły karnety na festiwal dzięki którym uczestnicy mają wstęp na wszystkie wydarzenia z ramienia World Wide Warsaw – w tym, prócz koncertów – prelekcje, warsztaty i wykłady, które mają przybliżyć uczestnikom jak wygląda świat muzyki od kulis. Polecamy się pospieszyć, bo liczba karnetów jest ograniczona!

Dla tych, którzy są zainteresowani występami pojedynczych artystów przygotowaliśmy pulę biletów na poszczególne koncerty. Wejściówki na pojedyncze show są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny przedstawiamy poniżej.

Artysta \ Data \ Miejsce \ I Pula \ II Pula \ III Pula

Jeff Mills & Orchestra \ 02.04.2022 \ Torwar \ 99 PLN \ 119 PLN \ 139 PLN

Kiedyś skromne piwnice Detroit, dzisiaj deski największych scen na świecie. Czy da się połączyć techno i orkiestrę? Jeff Mills & Orchestra w znakomitym stylu udowodnią Wam, że tak.

Tommy Cash \ 02.04.2022 \ Torwar \ 99 PLN \ 119 PLN \ 139 PLN

Po występie na FEST Festivalu Tommy Cash postanowił wrócić do Warszawy, by ponownie rozgrzać polską publiczność i pokazać co to znaczy dobry rave.


HVOB live (clubset) \ 31.03 \ Teatr WARSawy \ 69 PLN \ 79 PLN \ 89 PLN

Elektroniczny duet HVOB zaserwuje nam set, do którego będziemy mogli tańczyć do rana. Przygotujcie się!

Ross From Friends live \ 01.04 \ Smolna \ 49 PLN \ 59 PLN

Ross From Friends to brytyjski producent i DJ. Format „live” oznacza, że oprócz beatów i linii basowych usłyszymy żywe instrumenty. Ross będzie promował swoje ostatnie dzieło – „Thread”, które ukazało się w październiku 2021.

HENGE \ 02.04 \ Teatr Warszawy \ 49 PLN \ 59 PLN \

HENGE przybywają w imieniu rave’u. To nie zwykły rock, ale jego elektroniczna interpretacja, którą autorzy nazywają mianem “Cosmic Dross”. Nie ma ziemskich słów, które mogłyby opisać te dźwięki.

Pete & Bas \ 02.04 \ SPATiF \ 49 PLN \ 59 PLN

Pete & Bas to jedyny w swoim rodzaju duet! Dwójka 70-latków z Londynu połączyła swoje siły w 2017 roku, by pokazać że nie tylko młodzież wie co to prawdziwy rap!

Alina Pash \ 02.04 \ BARdzo Bardzo 49 PLN \ 59 PLN

Jej muzyka to autorski mix hip-hopu, elektroniki i muzyki etnicznej. Alina Pash sprawi, że zaświeci w was wewnętrzne światło.

Denise Chalia \ 01.04 \ BARdzo Bardzo \ 39 PLN \ 49 PLN

Denisa Chalia zaserwuje dawkę zmysłowego rapu z elementami muzyki grime. Wszystko w klimacie girl power!

Finn Askew \ 31.03 \ BARdzo Bardzo \ 39 PLN \ 49 PLN

Wszechstronny artysta Finn Askew inspirujący się zarówno Juice WRLDem jak i Nirvaną zagra swój pierwszy koncert w Warszawie w klubie BARdzo Bardzo.

RHYE \ 31.03 \ Palladium \ 99 PLN

RHYE to projekt kanadyjskiego artysty Mike’a Milosha skupiający się na nostalgicznym R&B.

Peaches \ 01.04 \ Palladium \ 99 PLN \ 119 PLN \ 139 PLN

Peaches, diwa świata elektroniki i rock & rolla, zachwyca swoimi unikatowymi występami na żywo już od lat 90. Nie możecie tego przeoczyć!

Parra For Cuva \ 31.03 \ NIEBO \ 59 PLN \ 69 PLN \ 79 PLN

Słysząc melodie Parra For Cuva, zamkniesz oczy i dasz się ponieść w rytm dźwięków produkcji Nicolasa Janco (Parra for Cuva), który łączy miłość do pianina i klasyki z popem, indie, jazzem oraz muzyką elektroniczną.

Dixon \ 01.04 \ Praga Centrum \ 60 PLN \ 70 PLN \ 80 PLN

Dixon, a dokładniej Steffen Berkhahn, to niemiecki DJ i producent. Jego występy, przygotowane w nieskazitelnej estetyce sprawiają, że globalna atrakcyjność artysty rośnie z roku na rok.

Yeule \ 02.04 \ BARrdzo Bardzo 59 PLN \ 69 PLN

Yeule zaprasza nas do postludzkiego świata, w którym ekspresja nie jest już związana tożsamością. Przyszłość, w której przypisana płeć nie ma już znaczenia, w której możemy spotykać się z kimkolwiek, do kogo nas pociąga, niezależnie od przydzielonych nam ludzkich postaci.

Polecane

Share This