X-Lecie BOR – poznaliśmy nowy termin imprezy

Organizatorzy pracują nad skompletowaniem nowego line-upu.


2017.03.24

opublikował:

X-Lecie BOR – poznaliśmy nowy termin imprezy

foto: P. Tarasewicz

 Zaplanowana pierwotnie na 25 lutego impreza z okazji X-lecia Biura Ochrony Rapu została odwołana na kilka dni przed samym koncertem. Właściciel poznańskiej hali Arena poinformował organizatorów o odwołaniu wszystkich imprez masowych planowanych w obiekcie, o czym pisaliśmy tutaj . Oprócz gospodarza wieczoru Palucha na scenie mieli pojawić się Hemp Gru, Kali, Gedz, Kobik oraz pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej francuski raper Kaaris.

To co nie udało się zimą, uda się jesienią. Nowy termin imprezy to 30 września. Organizatorzy zapewniają, że termin ustalali po konsultacji z dyrekcją Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i że stan techniczny hali nie stanie już na drodze. Bilety zakupione na lutową imprezę zachowują ważność, ale do 7 kwietnia można je również zwracać w miejscu zakupu. Obecnie trwają prace nad line-upem urodzinowej imprezy BOR. Poniżej publikujemy oświadczenie organizatorów.

Oświadczenie:

Nowy termin imprezy to 30.09.2017

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Arena, Poznań Arena ul. Wyspiańskiego 33

Otrzymaliśmy oficjalne pismo od Dyrekcji POSiRu zapewniające, że prace związane z dostosowaniem obiektu do wymogów KW PSP jasno wskazują, że proponowany termin nie jest zagrożony.

Bilety zachowują ważność jednak osoby chcące dokonać zwrotu mogą to zrobić w miejscu zakupu do 7 kwietnia 2017.

Z uwagi na brak możliwości edycji daty starego wydarzenia w najbliższym czasie utworzymy aktualne, równocześnie pracujemy nad skompletowaniem nowego line-upu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Paluch i Bashesh


Polecane