XX-lecie Slums Attack: charytatywna zbiórka i Drużyna Szpiku


2013.10.13

opublikował:

XX-lecie Slums Attack: charytatywna zbiórka i Drużyna Szpiku

Peja, który wspiera Fundację Małopolskie Serce i pełni funkcję jej ambasadora postanowił zorganizować charytatywną zbiórkę podczas koncertu z okazji XX-lecia Slums Attack. Natomiast za sprawą DJ-a Decksa na jubileuszowym koncercie pojawi się Drużyna Szpiku. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 października w poznańskiej Hali Arena


Tytuł Ambasadora Fundacji Małopolskie Serce Peja otrzymał w maju bieżącego roku. „(…) za otwartość i zaangażowanie w pomoc podopiecznym fundacji, udział w wielu akcjach charytatywnych oraz wspieranie i pomaganie fundacji” – uzasadniał Zarząd Fundacji.

{reklama-hh}

To nie wszystko. Od dwóch lat w Drużynę Szpiku zaangażowany jest Darek Działek, czyli DJ Decks. To właśnie on zaprosił szpikowy team na jubileusz XX-lecia legendarnej formacji Slums Attack.

Dla nas to wielka radość i ogromne wyróżnienie, bowiem zdajemy sobie sprawę z artystycznego dorobku zespołu i tysięcy fanów za nim stojących. To także wielkie wyzwanie i jeszcze większe zadanie. Chcielibyśmy zaprosić fanów Slums Attack, aby jubileusz uczcili naprawdę wyjątkowo, będąc na koncercie, czy np. zostając potencjalnym dawcą szpiku i wykazaniem gotowości do uratowania chorego i bezbronnego człowieka – mówi Dorota Raczkiewicz szefowa Drużyny Szpiku. DJ Decks jest najlepszym przykładem, że można połączyć życie rodzinne z aktywnością muzyczną, sportową i gotowością niesienia pomocy. Mamy nadzieję, ze fani Ryśka i Dariusza otworzą oczy, uszy, serducha i zechcą nas przyjąć, posłuchać i w końcu dołączyć do Drużyny Szpiku. Jesteśmy przekonani, że to byłaby najpiękniejsza forma upamiętnienia tych 20 lat działania formacji. Będziemy razem z muzykami na Was czekać w Arenie, gdzie z przyjemnością Wam o wszystkim opowiemy – dodaje.

Polecane

Share This