XXV-lecie Big Cyc w Cieszanowie


2013.07.18

opublikował:

XXV-lecie Big Cyc w Cieszanowie

W latach dziewięćdziesiątych uczyli nas muzycznej satyry i koncertowego happeningu. W tym roku stuknęło im 25 lat i mają się całkiem nieźle. Swój huczne ćwierćwiecze zespół Big Cyc uczci już 24 sierpnia specjalnym koncertem podczas Cieszanów Rock Festiwal 2013.

W ramach wyjątkowego występu festiwalowa publiczność usłyszy największe przeboje zespołu Big Cyc, najważniejsze piosenki z niemal wszystkich albumów. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek. Gościem specjalnym uroczystego show w Cieszanowie będzie legendarny wokalista i showman Jarek „Doktor” Janiszewski.

„Doktor” związany jest z naszym zespołem od prawie 17 lat. To człowiek, który z zespołami Bielizna i Doktor Granat tworzył legendę trójmiejskiej fali. Pracuje z nami również od wielu lat w zespole Czarno-Czarni. Cieszanów Rock Festiwal to impreza z tradycjami i myślę, że udział Jarka będzie tu jak najbardziej na miejscu – mówi w imieniu zespołu Big Cyc jego wokalista i basista Dżej Dżej.

W związku z cieszanowskim jubileuszem zespół ogłosił konkurs na cover. Filmiki z oryginalnymi interpretacjami utworów Big Cyca można wysyłać do 5 sierpnia na adres bigcyc_konkurs@wp.pl.

W związku z cieszanowskim jubileuszem został ogłoszony konkurs na cover Big Cyc . Filmiki z oryginalnymi „wykonami” można wysyłać do 5 sierpnia na maila bigcyc_konkurs@wp.pl. Autor najlepszego coveru otrzyma podwójny karnet na tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal oraz spotyka się osobiście z zespołem w dniu ich koncertu na festiwalu.

Polecane

Share This