Yeasayer już we wtorek


2010.11.02

opublikował:

Yeasayer już we wtorek

Dziś nowojorska formacja Yeasayer wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Po znakomitym występie na Heineken Open’er Festival grupa powraca, aby znów spotkać się z polską publicznością.

 

Ostatnio zespół został nominowany do nagrody Best Newcomer Award w ramach Festival Awards Europe. Yeasayer znaleźli się tym samym w gronie najbardziej uznanych i pożądanych nowych odkryć muzycznych na scenie festiwalowej wraz z takimi zespołami jak White Lies, The XX, Die Antwoord czy Florence and the Machine.

To czym Yeasayer zdobywają nowych fanów, to niesamowita fuzja stylistyk – elektronika i disco łączy się z rockiem, a psychodeliczne klimaty świetnie komponują się z wpływami afrykańskimi i bliskowschodnimi harmoniami. To wszystko sprawia, że ich koncerty trzeba zobaczyć.

Grupa właśnie zagrała swój największy w karierze londyński koncert w wypełnionym klubie London Roundhouse, a występ warszawski będzie ostatnią tegoroczną europejską datą w napiętym grafiku Yeasayer.

   

Festival Awards Europe – organizaotr koncertu Yeasayer walczy o nagrody za swoje festiwale

O nagrody podczas Festival Awards Europe oprócz Yeasayera walczą także 3 nasze festiwale: Heineken Open’er Festival (Best Major Festival – ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii), Coke Live Music Festival i Selector Festival (Best Medium Sized Festival) – czytamy w informacji prasowej. Trzymamy kciuki i klikamy.

Na Yeasayer i festiwale można głosować pod tym linkiem http://eu.festivalawards.com/

YEASAYER

DATA: 2 listopada 2010 (wtorek)

MIEJSCE: PALLADIUM, ul. Złota 9, Warszawa

WEJŚCIE: od godz. 19:00 KONCERT: godz. 21:00

BILETY: Cena biletu: 100 PLN; Do nabycia w punktach sprzedaży sieci Ticketpro. Bilety elektroniczne dostępne na stronie www.alterart.pl

ORGANIZATOR: ALTER ART

Więcej informacji na: www.alterart.pl

Polecane

Share This