Yelawolf z nowym singlem i okładką płyty


2017.10.09

opublikował:

Yelawolf z nowym singlem i okładką płyty

foto: kadr z wideo

50Pod koniec ubiegłego roku Yelawolf zapowiadał odejście od swojego pseudonimu i potrzebę występowania pod własnym nazwiskiem Michael Wayne Atha. – Po stracie mojego Biggiego Smallza Shawty Fatta zdecydowałem się wytrzeźwieć i tworzyć nową muzykę jako Michael Wayne Atha – tłumaczył w instagramowym poście, który po pewnym czasie zniknął z jego profilu. Być może artysta zdecydował o usunięciu wpisu dlatego, że odszedł od koncepcji porzucenia Yelawolfa na M.W.A., ponieważ jego nowy album ukaże się pod starą ksywką. Shawty Fatt, którego Michael porównuje do Notoriousa B.I.G., zginął w listopadzie w wypadku samochodowym. Raper miał 32 lata.

Album zatytułowany „Trial By Fire” trafi do sprzedaży 27 października. Raper zaprezentował okładkę, na której znajdzie się zdjęcie wykonane przez Ryana Smitha. Pierwszym singlem promującym materiał był udostępniony na początku czerwca „Row Your Boat”. W momencie premiery Yela pisał: – Cieszę się, że wracam w nowym roku. Potrzebowałem dużo czasu dla siebie, ale czuję się lepiej niż kiedykolwiek. Przepraszam fanów za nieobecność i dziękuję za wsparcie. To dla mnie najważniejsze na świecie.

W mijającym tygodniu otrzymaliśmy kolejny singiel zatytułowany „Punk”. Na perkusji gra w nim Travis Barker z Blink-182, wokalnie Michaela wsparł Juicy J. Obaj panowie pojawili się także w klipie.

 

Polecane

Share This