Yes – bilety już w sprzedaży


2013.07.21

opublikował:

Yes – bilety już w sprzedaży

Koncertowy sezon w pełni, tymczasem pojawiają się już pierwsze daty przyszłorocznych występów. Legenda rocka – grupa Yes – właśnie ogłosiła koncertowe plany na 2014 rok. W rozpisce trasy znalazła się Polska. Podczas trasy zespół zaprezentuje w całości trzy albumy – „The Yes Album”, „Close To The Edge” i „Going For The One”.

Zespół w składzie: Chris Squire (gitara basowa), Steve Howe (gitara), Alan White (perkusja), Geoff Downes (instrumenty klawiszowe) i Jon Davison (wokal) zachwyci publiczność esencją Yes z ostatnich czterech dekad. Fani będą mogli delektować się najpopularniejszymi od lat utworami: „Yours Is No Disgrace,” „I’ve Seen All Good People,” „Starship Trooper,” „Close To The Edge,” „And You And I,” „Going For The One,” „Wonderous Stories,” „Awaken” i wieloma innymi. Warto dodać, że Yes wykona wszystkie utwory w kolejności występowania  na albumach studyjnych.

Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni – mówi Steve Howe – gitarzysta Yes. Fani naprawdę to kochają – zapewnia współzałożyciel i gitarzysta basowy Chris Squire – I my także. Dodatkowo wykonywać będziemy  utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego utworu – „Venture” z „The Yes Album” – nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy. Alan White dodaje: Tak jak podczas naszej „trzyalbumowej” trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów a także stworzyć nowe. Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów.

Yes w Warszawie

2 czerwca 2014, Sala Kongresowa

Wejściówki trafiły już do sprzedaży. Ceny biletów wahają się w przedziale 165 zł – 286 zł. Dodatkowo istnieje możliwość nabycia pakietów VIP i Meet&Greet.

Yes

Założyciele utworzonego w 1968 roku zespołu Yes to Jon Anderson i Chris Squire. Zdobywcy nagród Grammy stworzyli jedne z najważniejszych i najbardziej wpływowych w historii rocka utwory m.in.: kultowe „Roundabout”, „Close To The Edge”, „I’ve Seen All Good People”, „Owner Of A Lonely Heart” i wiele innych. Yes w swojej trwającej cztery dekady karierze sprzedał miliony płyt i nadal tworzy mistrzowską muzykę, która inspiruje fanów i muzyków na świecie.

Tagi


Polecane

Share This