YG odcina się od Nicki Minaj: Uraziła moje uczucia


2020.07.11

opublikował:

YG odcina się od Nicki Minaj: Uraziła moje uczucia

W 2018 roku ukazał się album YG „STAY DANGEROUS”, a na nim numer „Big Bank” z gościnnym udziałem Nicki Minaj, 2 Chainz’a i Big Sean’a. Singiel okazał się być strzałem w dziesiątkę, spodobał się słuchaczom i w szybkim tempie pokrył się potrójną platyną. Wskoczył także na 16 miejsce listy Billboard Hot 100.

Wygląda jednak na to, że relacje YG i Nicki uległy znacznemu pogorszeniu, a wszystko przez jej współpracę z Tekashim. Chodzi oczywiście o ich wspólny singiel „TROLLZ”, który zaliczył spektakularny sukces. Raper bardzo cenił sobie Nicki Minaj, ale zirytowało go to, że jego koleżanka nawiązała współpracę z „kapusiem”. O swoim podejściu do sprawy kolaboracji Tekashiego i Minaj raper powiedział podczas rozmowy z Bootleg Kev dla Real 92.3. Zapytany przez prowadzącego czy będzie dalej nagrywać z raperką, pokręcił przecząco głową i przyznał, że Minaj uraziła jego uczucia nagrywając z kontrowersyjnym raperem.

Nie, nie będzie. Wiesz, stary, nie wiem co powiedzieć… uraziła moje uczucia – przyznał YG – Jestem człowiekiem z ulicy, znam zasady i się ich trzymam. Nie będzie – zadeklarował po chwili.

Wspólny singiel 6ix9ine i Nicki Minaj ukazał się 12 czerwca tego roku i zanotował już ponad 190 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Wstawaj” – klimatyczny letniak od Majora SPZ i Kaliego

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#PressPlay: #YG seemingly says he won’t work with #NickiMinaj again following her collab with #6ix9ine 🎥: @real923

Post udostępniony przez The Shade Room (@theshaderoom)

Polecane


Share This