Young Guns i inni już w ten weekend

Przypominamy, że już w ten weekend w Polsce dwukrotnie wystąpią formacje Young Guns, Your Demise i Heroes Get Remembered


2012.11.09

opublikował:

Young Guns i inni już w ten weekend

Koncert zespołów Young Guns, Your Demise i Heroes Get Remembered w Poznaniu (10 listopada Pod Minogą) został wyprzedany.

Jednocześnie informujemy, że kończą się bilety na warszawski występ zespołów, który odbędzie się 11 listopada w Hydrozagadce.

 

Young Guns to młody zespół z Wielkiej Brytanii. Tworzy go pięciu muzyków: Gustav Wood (wokal), John Taylor (gitara), Fraser Taylor (gitara), Simon Mitchell (bas) i Ben Jolliffe (perkusja). Grają alternatywnego rocka, a polskiej publiczności znani są przede wszystkim z ubiegłorocznego występu na warszawskich Ursynaliach i kolejnych dwóch koncertów, które zagrali w naszym kraju w ramach swojej jesiennej trasy.

W 2009 roku formacja wydała swoją debiutancką EP-kę „Mirrors”, a rok później pierwszy album – „All Our Kings Are Dead”. Debiutancki krążek Young Guns dotarł do pierwszej pięćdziesiątki UK Album Chart i trzeciego miejsca UK Rock Chart oraz UK Indie Chart. Sukces płyty przełożył się na zainteresowanie magazynów muzycznych. Young Guns trafili na okładki wielu pism branżowych, zagrali serię wyprzedanych koncertów, a także wystąpili u boku formacji takich jak Bon Jovi czy Lostprophets. Zespół zagrał też na wielu festiwalach w Wielkiej Brytanii oraz w Europie kontynentalnej, w tym na głównej scenie Reading Festival.

Bilety na koncert w Hydrozagadce dostępne są na stronach www.ebilet.pl.

Polecane