Young Igi zdradził, dlaczego zaprosił Peję na płytę


2018.09.27

opublikował:

Young Igi zdradził, dlaczego zaprosił Peję na płytę

foto: YouTube

Young Igi opublikował w tym tygodniu listę gości, których zaprosił na swoją płytę „Konfetti”. Artysta zaprosił na krążek m.in. Kaza Bałagane, Szpaka i Otsochodzi. Szczególne poruszenie na scenie wywołała jednak informacja o innym gościu – na „Konfetti” pojawi się także Peja.

Dlaczego artysta zdecydował się na taki dobór gości? Igi wyjaśnił wszystko na swoim Instastory. – Zaczęło mnie wk***iać, że w Polsce jest straszny podział na starą i nową szkołę rapu. Zaczęło mnie to irytować wręcz. A ja dochodzę do wniosku, że tak naprawdę wszyscy robimy muzykę. Czemu mamy się cisnąć w jednym biznesie i zabierać sobie miejsce, skoro możemy razem robić tę muzykę. Mówię: „K***a mać, jeżeli jako dzieciak słuchałem Rycha, robię to”. Chcę oddać jemu szacunek. Zrozumieliśmy się, zrobiliśmy numer. I tak to powinno moim zdaniem wyglądać. Zamiast wypominać sobie błędy, jedna z drugą szkołą powinny zacząć robić ze sobą numery, bo muzyka to jest rzecz, która łączy – skomentował.

Przy okazji raper zdradził, że utwór „LEGO” nie pojawi się w sieci przed premierą płyty. „Konfetti” ukaże się 19 października.

Polecane

Share This