Young Leosia bez różowych włosów – zobaczcie, jak wyglądała i śpiewała sześć lat temu


2021.08.30

opublikował:

Young Leosia bez różowych włosów – zobaczcie, jak wyglądała i śpiewała sześć lat temu

fot. mat. pras.

Po zakończeniu preorderu „Hulanek”, debiutanckiej epki Young Leosi, fanom pozostaje jedynie czekać na przesyłki i udostępnienie wydawnictwa na platformach streamingowych. Aby umilić Wam to oczekiwanie, prezentujemy ciekawostkę w postaci nagranego w 2015 roku przez duet Krupson X Sor Słowak singla „List”, w którym Leosia pojawiła się gościnnie. Artystka nie posługiwała się wówczas jeszcze ksywką, pod którą jest znana dzisiaj, używała natomiast po prostu imienia Sara. Zobaczcie, jak wyglądała bez różowych włosów i jak śpiewała w wieku 17 lat dzisiejsza podopieczna Żabsona.

Poznaliśmy już tracklistę złożonego z siedmiu utworów wydawnictwa, tym samym dowiedzieliśmy się, że Leosia zaprosiła na „Hulanki” dwoje gości. Obok Żabsona, którego słyszeliśmy w singlu „Jungle Girl” na płycie pojawi się także Oliwka Brazil, która dograła się do „Stonerek”. Piosenka zaliczyła już swój koncertowy debiut, teraz czekamy na wersję studyjną.

Misie, chciałam wam bardzo bardzo podziękować za tak ciepły odbiór mojego preorderu. Jestem wzruszona, kiedy widzę te liczby, mimo że to dopiero moja pierwsza epka. Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że was nie zawiodę. Będziemy do tego tupać nóżką w każdym klubie – zapowiada artystka.

Young Leosia – „Hulanki” – tracklista:

1. Pościg
2. Szklanki
3. Baila Ella
4. Wyspy
5. Jungle Girl ft. Żabson
6. Stonerki ft. Oliwka Brazil
7. Solitaire

Polecane

Share This