„Young Leosia czy Oliwka Brazil – która cię bardziej wk***ia”? Rozbrajające reakcja Sariusa


2022.07.23

opublikował:

„Young Leosia czy Oliwka Brazil – która cię bardziej wk***ia”? Rozbrajające reakcja Sariusa

fot. P. Tarasewicz

Przy okazji konferencji przed galą Fame MMA 15 Sarius udzielił niecodziennego wywiadu Wiksiewiktorii z kanału Wspaniałe Wywiady. Zaczęło się od pytania, czy autor „Antihype” zazdrości Macie, ale potem był już znacznie cięższy kaliber.

Young Leosia czy Oliwka Brazil – która cię bardziej wk***ia? – zapytała prowadząca, na co Sarius wybuchł śmiechem, a po chwili odparł: – Wyj***ne mam. W sensie, nie mam takich emocji, że mnie któraś wk***ia. Niech robią swoje, zarabiają jak najwięcej pieniędzy, rozwijają się i pchają kobiecy rap do przodu. I tyle.

Prowadząca pociągnęła temat, pytając, której z raperek Sarius wolałby posłuchać, gdyby „bardzo musiał”, na co artysta stwierdził, że słucha innej muzyki, za to pozdrawia obie panie.

Artysta odniósł się także do kwestii tego, co jest gorsze – rapujący youtuberzy, czy raperzy walczący we freak fightach. – Jestem przed swoim debiutem, więc jeszcze nie wiem, jak się sprawdziłem w tej odwrotności, dlatego na razie powiem, że rapujący youtuberzy. Ale to może się zmienić, choć nie chciałbym – stwierdził.

Polecane

Share This