Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego. Drugi gość też jest muzykiem


2021.09.24

opublikował:

Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego. Drugi gość też jest muzykiem

fot. Wojciech Kurczewski / Fremantle Media Polska

Dziś ukazała się debiutancka epka Young Leosi zatytułowana „Hulanki”. Już we wtorek artystka, która szturmem wzięła polską scenę (ponad 1,1 mln słuchaczy w ciągu ostatniego miesiąca na Spotify) zagości na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Gospodarz pochwalił się tą informacją na Instagramie, zdradzając, że drugim gościem zaproszonym do najbliższego odcinka jego programu jest Andrzej Piaseczny.

Aaaa we wtorek u mnie bangier i hulanki, czyli Young Leosia oraz boomerstwo w najgorszym wydaniu, czyli Andrzej Piaseczny i ja – komentuje dziennikarz. Na facebookowym profilu gospodarz zapowiada, że Piasek „zarazi wszystkich homoseksualizmem”, a Leosia „hulankami z ziołem”.

Program z udziałem autorki „Hulanek” i autora „50/50” będzie można zobaczyć w najbliższy wtorek o 22.30 na antenie TVN. W weekend w sieci pojawi się zwiastun programu, póki co na TikToku Kuby Wojewódzkiego możemy zobaczyć krótki urywek, w którym gospodarz śpiewa fragment hitu „W imię deszczu” Mafii, czyli grupy, której wokalistą przed laty był Piaseczny. Podobny fragment jest także na Facebooku, tyle że tam to Piasek śpiewa ten utwór.

Polecane

Share This