Young Leosia w imprezowym singlu


2021.01.31

opublikował:

Young Leosia w imprezowym singlu

Na kanale Interziomale pojawił się drugi singiel podopiecznej Żabsona, Young Leosi. Kawałek „Szklanki” zapowiada solowy album artystki. Za produkcję kawałka odpowiada SecretiveSuicide, a scenariuszem i reżyserią klipu zajął się Żabson. „Szklanki” to pozytywny numer, w którym artystka wspomina czasy normalność sprzed pandemii oraz nawija o chęci powrotu do imprez. Numer bardzo spodobał się słuchaczom. Zanotował już ponad 300 tysięcy odsłon oraz znajduje się na piątym mijescu karty „Na czasie” w serwisie YouTube.

SPRAWDŹ TAKŻE: Żabson ujawnił polskich i zagranicznych gości „Ziomalskiego Mixtape’u”

W ubiegłym rokuGrupa Deutsche Telekom będąca właścicielem T-Mobile Polska, nawiązała współpracę z Billie Eilish. Jej efektem jest spot promujący kampanię #WhatWeDoNext. Część zdjęć do materiału wideo kręcono Warszawie, a wśród osób pojawiających się na ekranie, znalazła się DJ-ka Żabsona, Young Leosia. Celem kampanii jest wspieranie „cyfrowego optymizmu” i przedstawianie nowoczesnych technologii jako tych, które we właściwych rękach mogą zmienić świat na lepsze.

Jesteśmy pokoleniem o ogromnym potencjale – potrafimy tworzyć, współpracować, komunikować się, zmieniać rzeczywistość. Już teraz robimy wiele fantastycznych rzeczy, a dopiero się rozkręcamy – skomentowała Billie Eilish.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This