Young Multi zapowiada płytę. Poznaliśmy pierwszego gościa


2019.10.01

opublikował:

Young Multi zapowiada płytę. Poznaliśmy pierwszego gościa

fot. P. Tarasewicz

Od jakiegoś czasu wiemy, że Multi planował wypuścić w tym roku epką nagraną wspólnie z producentem Fast Life Sharkym. Raper przyznał, że koncepcja ewoluowała i zamiast epki fani otrzymają pełnoprawny album.

Trapowa epka z Sharkym nie jest już epką tylko albumem. Epka to siedem numerów, a narobiliśmy trapu tyle, że szkoda nie wrzucić… – napisał na fanpage’u artysta.

Krążek, który Multi nagrywa z Sharkym, będzie ściśle limitowany. Artyści zdecydowali się wytłoczyć 5000 egzemplarzy wydawnictwa, które będzie można kupić jedynie w sklepie Multiego.

Chcę dać coś specjalnego moim najwierniejszym fanom. Chcę, żeby wiedzieli, że mają coś wyjątkowego, coś, co nie jest powszechnie dostępne. Ten projekt ma być formą podziękowania dla nich za wsparcie. Tłoczymy 5000 tysięcy i sprzedajemy to sami, dla pozostałych będzie streaming – wyjaśnił raper.

Co znajdziemy na nadchodzącej płycie? Autor „Trapstara” zapowiada, że płyta będzie mieć dokładnie taki klimat, jaki on lubi najbardziej. Multi zdradza także, że jednym z gości na jego płycie będzie Żabson. Artysta zareklamował na Instagramie płytę kolegi, przypominając, że znajdzie się na niej jego gościnna zwrotka (panowie połączyli siły w numerze „Twister”).

Moja morda Żabson właśnie odpalił preorder swojej nowej płyty – zapraszam wszystkich trapowych fanów do sprawdzania, bo jest na co czekać. Oczywiście znajdzie się tam też moja gościnka. A od naszej dwójki możecie niedługo spodziewać się nowości… – zapowiedział Multi.

Wydawnictwo ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wkrótce możemy spodziewać się pierwszego singla.

Polecane

Share This