YouTube blokuje Majora SPZ. Raper publikuje więc klip w ocenzurowanej wersji


2020.10.15

opublikował:

YouTube blokuje Majora SPZ. Raper publikuje więc klip w ocenzurowanej wersji

„Z UWAGI NA TO, ŻE NASZA MUZYKA JEST BLOKOWANA PRZEZ YOUTUBE, A ZALEŻY NAM NA TYM BY KAŻDY Z WAS MÓGŁ SŁUCHAĆ NASZEJ MUZYKI BEZ OGRANICZEŃ, ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA PONOWNY UPLOAD KLIPU W WERSJI OCENZUROWANEJ” – taki komunikat pojawił się na kanale YouTube rapera.

Kręcę” to trzeci singiel promujący nadchodzący „Nielegal 3„, w którym gościnnie udzieliła się Ruskiefajki, reprezentantka szczecińskiej sceny, która skradła serca fanów swoją Hot16. Klimat kawałka wzbogacił swoimi skreczami Dj Decks, zaś bit to produkcja Opiata. Za ostatecznym brzmieniem stoi nie kto inny jak Shimz, a Klip to wyprodukował Filop.

Nielegal” to krążek, który uruchomił iskrę w karierze Majora SPZ. Iskrę, która przeobraziła się w prawdziwy ogień. Po kilku legalach nadszedł czas na trzecią część tego kultowego wydawnictwa – NIEL3GAL!!!

Charyzma i brudny bezkompromisowy styl artysty powrócił by zamknąć trylogię naprawdę mocnym materiałem. Major nie daje zapomnieć o korzeniach swojej twórczości idealnie wpasowując się w koncept Nielegali. Warstwa muzyczna to prawdziwe perełki od takich producentów jak Newlight$, Opiat czy Ślimak. Gościnnie na albumie udzielili się także Olosolo, Dj Soina, Ruskie Fajki, Kabe, Shimz, Żabson i Dj Decks. Za nieskazitelne brzmienie płyty odpowiada Shimz stawiając produkcje na najwyższym poziomie. Tylko w wersji pre-order znajdziecie unikatowe, limitowane dodatki idealnie wpisujące się w ideę Nielegala. Jest na co czekać – Cały czas Specnaz!

Zamów album Major SPZ – „NIEL3GAL” – kliknij na poniższe zdjęcie.

Polecane

Share This