YouTube wreszcie ma funkcję, której od zawsze potrzebowaliśmy


2019.05.15

opublikował:

YouTube wreszcie ma funkcję, której od zawsze potrzebowaliśmy

grafika: mat. pras.

Prawdziwą zmorą osób korzystających z mobilnej wersji YouTube’a jest brak możliwości odtwarzania materiałów w tle ani przy wygaszonym ekranie. Teraz wreszcie możecie pozbyć się tego problemu, ale będziecie musieli za to zapłacić. Możliwość korzystania z aplikacji w tle jest jedną z największych zalet, jakimi Google próbuje zachęcić Was do skorzystania z usług YouTube Music i YouTube Premium.

Nowa usługa streamingowa od YouTube wreszcie jest w Polsce. Spersonalizowany interfejs i inteligentne wyszukiwanie to tylko niektóre z funkcji, jakie czekają na nowych użytkowników platformy. Dodatkowo YouTube Premium daje dostęp do filmów i programów z serii YouTube Originals.

Użytkownicy mają do dyspozycji usługę w wersji bezpłatnej (z reklamami), mogą również wybrać YouTube Music Premium i zyskać możliwość słuchania muzyki w tle, pobierania utworów i korzystania z aplikacji bez reklam za jedyne 19,99 zł miesięcznie. Dostępny jest również plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy mają możliwość testowania usługi w wersji Premium przez trzy miesiące za darmo.

Dzień premiery YouTube Music to także premiera YouTube Premium

Od dziś można również uaktualnić swoją aplikację YouTube do wersji Premium i korzystać ze wszystkich udogodnień jakie zapewnia ta opcja, w tym uzyskać dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. Znajdują się tam m.in. seriale takie jak „Cobra Kai”, „Origin”, „Wayne” czy „Weird City”. YouTube Premium można wypróbować za darmo przez trzy miesiące. Po zakończeniu tego okresu usługa będzie dostępna za 23,99 zł miesięcznie, natomiast przy wyborze opcji dla całej rodziny – 35,99 zł miesięcznie.

Subskrybenci Google Play Music, otrzymają dostęp do YouTube Music Premium automatycznie, wraz zachowaniem obecnej ceny. Dla nich nic się nie zmieni – podobnie jak za pośrednictwem Google Play Music będą mieli oni dostęp do wszystkich zakupionych utworów muzycznych, przesłanych plików i playlist.

Polecane

Share This