Yungblud: „Pierwsze myśli samobójcze miałem w wieki 13 lat”


2020.11.23

opublikował:

Yungblud: „Pierwsze myśli samobójcze miałem w wieki 13 lat”

– Miałem wielu przyjaciół, ale w pokoju pełnym ludzi czułbym się zupełnie sam. Pierwsze myśli samobójcze miałem w wieku 13 lat – powiedział Dominic Harrison.

– Jeśli znasz Yungbluda, to wiesz, że muzyka jest drugorzędna, nie obchodzą mnie przeboje. Wszystko, na czym mi zależy, to kultura, taka jak w przypadku Stone Roses czy Green Day, w której stoję na scenie i spotykamy się, ponieważ jesteśmy dla siebie integralni. O to właśnie chodzi, o nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Jeśli tego nie zrobię, umrę. Jeśli tego nie zrobię, wrócę do myślenia o odebraniu sobie życia. Wiem, że to popie*rzone, że wszyscy mamy tę współzależność, ale tak właśnie jest. Taki właśnie jestem – dodał artysta.

Przypomnijmy, że niedawno do sieci trafił kli Yungbluda – „cotton candy”

Teledysk został zrealizowane na Ukrainie, a za reżyserię odpowiada Tanu Muino. Autorami utworu są Dominic Harrison aka YUNGBLUD, Julia Michaels, Justin Tranter, Chris Greatti, Zakk Cervini oraz Omer Fedi. Dziennikarze „Variety” nazwali utwór „zabójczą piosenką pop”, natomiast sam artysta mówi, że „cotton bandy” to piosenka o seksualnym wyzwoleniu.

– Kontakty seksualne nie powinny być traktowane jako coś wstydliwego. Powinny być celebrowane. Uprawianie bezpiecznego seksu to szerzenie miłości. A świat potrzebuje teraz miłości bardziej niż kiedykolwiek – mówi YUNGBLUD.

„cotton candy” promuje nadchodzący, drugi album YUNGBLUDA zatytułowany „Weird!”, który jest już dostępny w przedsprzedaży. YUNGBLUD będzie promował płytę wirtualną trasą koncertową

Polecane

Share This