YUNGBLUD: W seksie najważniejsza jest dla mnie wolność oraz zamysł, że możesz zatracić się w innych osobach bez względu na ich płeć, budowę ciała, rozmiar


2020.10.09

opublikował:

YUNGBLUD: W seksie najważniejsza jest dla mnie wolność oraz zamysł, że możesz zatracić się w innych osobach bez względu na ich płeć, budowę ciała, rozmiar

Singiel zapowiada płytę „Weird!”, która ukaże się 13 listopada. Wcześniej fani mogli usłyszeć „god save me, but don’t drown me out”, „weird!” oraz „strawberry lipstick”.

YUNGBLUD mówi, że „cotton candy” to utwór o seksualnym wyzwoleniu:

W seksie i seksualności w ogóle najważniejsza jest dla mnie wolność oraz ten zamysł, że możesz zatracić się w innych osobach bez względu na ich płeć, budowę ciała, rozmiar. Nie zastanawiasz się nad tym, a udaje ci się odnaleźć w tym samego siebie oraz dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś. Kontakty seksualne nie powinny być traktowane jako coś wstydliwego. Powinny być celebrowane. Uprawianie bezpiecznego seksu to szerzenie miłości. A świat potrzebuje teraz miłości bardziej niż kiedykolwiek. Piosenka jest dla mnie bardzo ważna, bo często rozmawiam z moimi fanami i widzę, jak wiele lęków narosło u nich wokł tej sfery. Chcę dać wszystkim znać, że to w porządku, gdy jesteś DOKŁADNIE TAKI, JESTEŚ i masz pełne prawo kochać bezwarunkowo kogokolwiek zechcesz oraz być kochanym.
-YUNGBLUD

YUNGBLUD słynie z fenomenalnych występów na żywo, podczas których w pełni eksplodują jego talent oraz niebywała charyzma sceniczna. Do tej pory artysta dwukrotnie występował w Warszawie, a każdy z koncertów wyprzedawał się błyskawicznie. Fani koczowali w oczekiwaniu na wejście do klubu od wczesnych godzin porannych. W oczekiwaniu na występ artysty na przyszłorocznej edycji Open’er Festivalu, zapraszamy na wirtualną trasę zorganizowaną przez muzyka.

W ubiegłym tygodniu YUNGBLUD ogłosił szczegóły wirtualnej trasy koncertowej THE WEIRD TIME OF LIFE TOUR, która rozpocznie się 16 listopada w Londynie. Każdy koncert będzie miał unikatową oprawę dopasowaną do danego miasta oraz pełnowymiarową produkcję.

Bilety, miasta i terminy dostępne tutaj: https://www.momenthouse.com/yungblud

 

Polecane

Share This