Z kim chce współpracować Bonus RPK, a z kim jest mu nie po drodze?


2018.11.20

opublikował:

Z kim chce współpracować Bonus RPK, a z kim jest mu nie po drodze?

foto: kadr z wideo

Bonus RPK jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie rozmawia z fanami m.in na temat bieżących wydarzeń na scenie czy swojej twórczości. Artysta promuje obecnie wydany w tym miesiącu krążek „Technik pasjonat”, ale nie znaczy to, że nie myśli już o przyszłości.

Z rozmowy z fanami dowiadujemy się, z kim Bonus chciałby współpracować w przyszłości, a które featy wyklucza na starcie. – Byłoby fajnie coś jeszcze razem nagrać – odpowiada Bonus zapytany o to, czy jest szansa, że skrzyżuje się jeszcze kiedyś w studiu nagraniowym z Paluchem. Raper przyznaje, że bardzo możliwa jest jego współpraca z KęKę, jest również otwarty na nagranie kawałka z Kalim. – Kiedyś mieliśmy spinę, ale teraz kto wie… Czas pokaże – komentuje.

Wśród artystów, z którymi Bonus nie wyklucza współpracy znaleźli się m.in. Rest, Hemp Gru, JWP i Wujek Samo Zło. Być może doczekamy się kiedyś wspólnego numeru Bonusa i Słonia, choć reprezentant Ciemnej Strefy otwarcie mówi, że twórczość członka WSRH to nie jego klimat. Dowiedzieliśmy się także, że Bonus jest w kontakcie z Peją, co w przyszłości może przełożyć się na wspólny track.

Skoro wiemy, z kim Bonus jest gotów współpracować, pora przejść do tych artystów, z którymi raczej go nie usłyszymy. – Nigdy z nim nie nagram – mówi o Maliku Montanie warszawski raper. Podobnie stanowczo odpowiada na pytania o Pomidora i Rogala DDL. – Ja już z tym panem zakończyłem współpracę definitywnie – wypowiada się na temat Rogala. Wygląda również na to, że nie usłyszymy kawałka Bonusa RPK i Majora SPZ. – Miała być, ale nie będzie – komentuje szanse na potencjalną współpracę Bonus.

Fani pytali także o relacje artysty z byłym kolegą z RPK Dudkiem. – Z Dudkiem zakończyłem współpracę definitywnie, także przykro mi, ale nie usłyszycie nas na jednym tracku. My z Dudkiem podajemy sobie rękę. To nie jest tak, że skaczemy sobie do gardeł. Po prostu nie utrzymujemy razem kontaktu i nie nagrywamy. Pewien epizod w życiu się zakończył i każdy leci swoim torem – zakończył wątek Dudka Bonus.

Polecane

Share This