„Z miłości do gry” PeeRZeta w październiku


2012.09.07

opublikował:

„Z miłości do gry” PeeRZeta w październiku

26 października jest dniem oficjalnej premiery kolejnego wydawnictwa Aptaun Rec.  legalnego albumu „Z miłości do gry” PeeRZeT`a.

Już 28 września natomiast za pośrednictwem Aptaun Sklepu ruszy przedsprzedaż albumu, który tylko u nas będzie można nabyć w limitowanej, przeznaczonej jedynie na cele preorderowe  edycji specjalnej.

Niebawem ujawnimy zarówno okładkę jak i tracklistę krążka, będziecie mogli również sprawdzić pierwszy singiel i specjalną przedpremierową niespodziankę, a już jutro rozpoczynamy akcję „Wasz wywiad z PeeRZeTem”, co oznacza że będziecie mogli zadać Przemkowi za pośrednictwem naszej strony pytania, które Was nurtują.

A czego możemy spodziewać się po legalnym debiucie Przemka?

„Z miłości do Gry”, to pierwsza płyta PeeRZeT`a wydana w oficjalnym obiegu i ósma w całej karierze rapera, który do tej pory działał w hip hopowym podziemiu.

Na płycie znajdzie się 15 premierowych utworów, w których raper utrwalił swoje spostrzeżenia z otaczającej go rzeczywistości. Znany z zabawy słowem, doskonałej techniki, ciekawych metafor, kawałków w stylu bragga i punchline`ów artysta na nowej płycie niejednokrotnie uchyla także rąbka tajemnicy na temat swojego codziennego życia i osobowości. Płyta jest prezentacją szerokiego spektrum umiejętności rapera oraz przedstawieniem go jako artysty kompletnego i wszechstronnego, który świetnie łączybogatą formę z treścią i przekazem. Tytuł płyty nawiązuje do pasji, zajawki i zamiłowania do muzyki hip-hop. Materiał klasycznym brzmieniem odnosi się w większości do złotej ery hip hopu. Nie brakuje jednak nowoczesnych brzmień co czyni ten krążek jeszcze bogatszym i bardziej różnorodnym.

Polecane

Share This