Za nami trzecie przesłuchanie Make More Music.


2012.09.11

opublikował:

Za nami trzecie przesłuchanie Make More Music.

Decyzją jury zwyciężył zespół FairTaleShow, ale pozostałe zespoły tak się podobały, że jurorzy zdecydowali skorzystać ze swojego prawa do wyboru 5 dodatkowych wykonawców niezależnie od wyników głosowania i do finału zakwalifikowali również zespoły Stargazer i Pancakes.

Stargazer – występ na III przesłuchaniu MAKE MORE MUSIC 

Pancakes – występ na III przesłuchaniu MAKE MORE MUSIC 

FairyTaleShow – występ na III przesłuchaniu MAKE MORE MUSIC 

Reportaż backstage:

Ten konkurs jest inny niż wszystkie – przyjmujemy w nim tylko autorskie nagrania – podkreśla Piotr Metz – dziennikarz muzyczny, juror w Make More Music. A Piotr Rogucki – lider Comy, dodaje: Make More Music to nie tylko rywalizacja i współzawodnictwo ukoronowane smakowitym zwycięstwem najbardziej utalentowanych, ale i unikalny przegląd tego, co dzieje się w polskiej muzyce poza głównym nurtem, czyli tego, co będzie rządzić polską sceną muzyczną w najbliższej przyszłości. Obok Piotra Metza i Piotra Roguckiego w jury Make More Music zasiada również Maria Peszek.

Celem Make More Music jest odkrycie i promocja talentów muzycznych: zdolnych artystów, którzy nie mieli do tej pory szansy zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i nie mają na swoim koncie płyty. W Make More Music Empik stawia na artystycznie wartościowych wykonawców, którzy mogą się pochwalić ciekawymi autorskimi utworami (do konkursu nie są przyjmowane covery).

Do udziału w Konkursie Empik zaprasza wykonawców reprezentujących wszystkie gatunki muzyczne, zarówno zespoły, jak i wokalistów a także instrumentalistów

Polecane

Share This