Za tydzień Lamb w Palladium


2009.08.06

opublikował:

Za tydzień Lamb w Palladium

Już za tydzień w warszawskim Palladium wystąpi po raz pierwszy w Polsce kultowy brytyjski duet, mocno osadzony w stylistyce bristol sound i trip-hopu, formacja Lamb. Do dystrybucji w naszym kraju trafiła właśnie ostatnia partia biletów na to wydarzenie.

Lamb – obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic – udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów – Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Ich niezwykłe produkcje oscylują pomiędzy lirycznymi, ambientowymi balladami, mrocznych trip hopem, aż po drapieżny i nerwowy drum’n’bass.

Mają swym koncie 4 albumy i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która nigdy się nie ukazała.

Na początku tego roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu, który na lato zapowiedział pierwsze od kilku lat występy. W ramach tej trasy po raz pierwszy Lamb wystąpi również w Polsce.

Lamb

14 sierpnia 2009

Warszawa, Klub Palladium

ul. Złota 7/9, start: 20.00

Ceny biletów:

120 zł

Sprzedaż biletów w Warszawie:

Bileterie EMPiK, Eventim (www.eventim.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Shortcut Traffic-Club, eBilet tel 08013106, 602 704 671, 606 916 988, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieć Bileterii EMPiK, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.shortcut.pl, sklepy sieci Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl

Tagi


Polecane

Share This