Żabson i partnerka we wspólnej kampanii promującej perfumy


2021.12.23

opublikował:

Żabson i partnerka we wspólnej kampanii promującej perfumy

fot. P. Tarasewicz

Choć zarówno Żabson jak i jego partnerka Lila Janowska, mają na koncie sporo współprac z markami, dopiero teraz wystąpili w jednej kampanii. Para promuje wspólnie perfumy Paco Rabanne i prezentuje efekty sesji zdjęciowej.

Jakiś czasu temu razem z moją dziewczyną Lilą Janowską wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej dla marki perfum Paco Rabanne. Była to nasza pierwsza wspólna komercyjna współpraca i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów. Podczas sesji dobrze się bawiliśmy. Bardzo jestem ciekawy, jak wam się podobają nasze wspólne foty. Perfumy One Million & Lady Million od Paco Rabanne to zapachowe klasyki, więc są też idealne, jeśli ktoś robi zakupy na ostatnią chwilę i jeszcze nie wybrał prezentu – zachęca raper.

Nazwa marki perfum pojawiła się w zwrotce Żabsona z kawałka „kwit” chillwagonu. „A ten zapach to nie Paco Rabanne, to kapucha” – nawijał wówczas raper. Przypomnijmy, że popularną markę perfum wcześniej promował Janusz Walczuk, reprezentujący barwy SBM Labelu kolega Żabsona i jego był hypeman.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

Polecane

Share This