Żabson: „Ja mam ten drill, ja mam ten flex”


2021.02.25

opublikował:

Żabson: „Ja mam ten drill, ja mam ten flex”

fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się premierowy teledysk Żabsona zrealizowany do numeru „Patrz na mnie” z gościnnym udziałem Duszyna. Raper promuje nim wydany na początku lutego „Ziomalski mixtape”. Żabson ma ostatnio sporo powodów do świętowania. Jego nowy materiał debiutował na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Ponadto kanał Internaziomale przekroczył milion subskrybentów na YouTube, a sam Żabson barierę miliona słuchaczy na Spotify w skali miesiąca. Raper zadeklarował ostatnio, że mimo iż oczywiście cieszy się z każdego z tych wyników, największym powodem do dumy jest dla niego to, że jego podopieczna Young Leosia święci triumfy ze swoim nowym singlem „Szklanki”. Niespełna miesiąc po premierze wideo ma już ponad 7 mln wyświetleń.

„Ziomalski mixtape” to naszpikowane gośćmi wydawnictwo Żabsona, na które zaprosił m.in. Matę, Sariusa, Yzomandiasa, Beteo, Young Leosię i Benito. Dzięki znakomitym wynikom w serwisach streamingowych mixtape już przed premierą uzyskał status złotej płyty.

– Chciałbym dodać, że osiągnęliśmy liczbę 15.000 sprzedanych albumów nawet bez fizyków, wiec tymbardziej DUMA – komentował Żabson.

Sprawdź także: Kizo i Popek zmierzą się na Fame MMA 9. Na kogo stawiają Borixon i Żabson?

Choć „Ziomalski mixtape” ma bardzo dobre przyjęcie ze strony fanów, premierom singli towarzyszyły mieszane opinie. Największe kontrowersje wzbudziła piosenka „Obok”. Artysta nigdy nie trzymał się sztywno jednej stylistyki, niemniej śpiewany numer na klubowym bicie Vladimira Cauchemara pokazał jego nieznaną dotychczas twarz. Jak zawsze w takich sytuacjach nie wszyscy fani byli zadowoleni i krytykowali artystę za zmianę stylu. W sieci nie brak słuchaczy, którzy po jednym kawałku uznali, że ich ulubieniec na dobre rozstał się z rapem. Żabson odpowiedział, studząc emocje.

Uprzedzając tych, co mnie już skazują na brak rapu itd.. To jest mixtape, to jest jeden kawałek, ciągłe robienie tego samego mnie nudzi. Jestem zakochany, musiałem to zaśpiewać, bo aż mnie rozpierało – komentował na Instagramie Żabson.

Polecane

Share This