Żabson, Kizo i ZetHa zabierają Was do „Puerto Bounce”


2021.06.01

opublikował:

Żabson, Kizo i ZetHa zabierają Was do „Puerto Bounce”

fot. YouTube

Wygląda na to, że tegoroczne wakacje będą należały do Kizo i Żabsona. Ten pierwszy odpalił ostatnio „Nasze lato”, drugiego słyszeliśmy z innym kandydacie na letni hit – „Wasabi” Deemza. Teraz reprezentanci chillwagonu łączą siły wspólnie ze swoim kolegą z ekipy ZetHą i publikując kolejny numer o ogromnym potencjale na zdominowanie wakacyjnych playlist – „Puerto Bounce”. Singiel o północy trafił do serwisów streamingowych, chwilę temu na YouTube pojawił się towarzyszący mu klip.

Singiel nie jest zapowiedzią żadnej płyty a jedynie efektem wakacyjnego melanżu – czytamy w opisie klipu na YouTube.

Sprawdź także: ReTo i Żabson w nowym singlu i klipie Deemza. Czy to będzie hit lata?

Po przegranej z Arabem na marcowej gali Fame MMA Kizo przyznał, że nie porzuci treningów, ale póki co mimo wszystko w najbliższym czasie skupi się na muzyce.

Kizo dalej będzie trenował, Kizo dalej liczy na walkę z popkiem i prawdopodobnie za rok dalej będę uczęszczał na sparingi, uczył się z najlepszymi – zapowiedział tuż po zakończonym pojedynku Kizownik.

Aktualnie wracam do rapu. Roz***alam playlisty w tym roku. I jest rock’n’roll na pełnej, będę wszędzie, bo jestem królem bangerów, a w 2021 królem balu – dodał raper.

Polecane

Share This