Żabson namawia do dzielenia się jedzeniem z potrzebującymi

Raper wziął udział w kampanii społecznej obok m.in. Gabi Drzewieckiej i Bartosza Kurka.


2019.04.19

opublikował:

Żabson namawia do dzielenia się jedzeniem z potrzebującymi

foto: kadr z wideo

W związku ze świętami organizatorzy akcji „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” przygotowali nową kampanię społeczną, w której osoby, które znamy z mediów zachęcają do dzielenia się tym, czego nie jedzą. Wśród uczestników akcji znalazł się Żabson, który pojawia się w spocie obok m.in. Gabi Drzewieckiej, Piotra Kędzierskiego i Bartosza Kurka.

Słuchajcie, ostatnio wziąłem udział w kampanii #podzielmysię z okazji zbliżających się świat Wielkanocy. Co roku na naszych świątecznych stołach zostają kilogramy jedzenia, które często się psuje i kończy w koszu. W tym samym czasie na ulicach ludzie cierpią z powodu głodu.

Jeżeli chcesz w tym roku zmienić tę sytuację, wystarczy, że zadzwonisz do kuriera, a on przyjedzie do twojego domu i odbierze od Ciebie nadwyżkę jedzenia – zachęca Żabson.

Organizatorzy akcji od kilku lat odbierają jedzenie od osób, które zgłoszą się do nich, zachęcają również, by samodzielnie dostarczyć je do jadłodajni. Szczegóły dotyczące tego, jak możecie się zaangażować w inicjatywę „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”, znajdziecie tutaj.

Polecane