Żabson przerabia Pezeta


2018.09.19

opublikował:

Żabson przerabia Pezeta

fot. P. Tarasewicz

Wiemy już, który utwór Pezeta Żabson przerobił w ramach Projektu Tymczasem. W odpowiedzi na „Piromana” młody raper przygotował własną wersję kawałka „Ukryty w mieście krzyk”.

Na kanale nigdystopTV pojawiło się wideo, w którym możemy przyjrzeć się kulisom pracy nad nową wersją numeru z „Muzyki klasycznej” Pezeta i Noona. Teledysk do reinterpretacji „Ukrytego w mieście krzyku” trafi do sieci w najbliższych dniach.

 

 

W “Projekt Tymczasem” obok wymienionych artystów zaangażowani są także Sokół i Sitek. Jesienią odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

Jeszcze w tym tygodniu na naszych łamach ruszy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać wejściówki na finałowy koncert.

Polecane

Share This