Żabson rapuje o tym, jak „rozdziela tłum na pół jak Mojżesz”


2018.07.27

opublikował:

Żabson rapuje o tym, jak „rozdziela tłum na pół jak Mojżesz”

fot. P. Tarasewicz

Żabson zaprezentował nowy singiel z nadchodzącej płyty „Trapollo”. Utwór został wyprodukowany przez KGR.

Kocham grać koncerty, wszystko to co się dzieje w okół mojej osoby, dzieje się tak naprawdę tylko po to żebym stanął na scenie. Nic nie zastąpi mi tego uczucia a gdyby nie moi wierni słuchacze którzy przychodzą na koncerty nigdy bym go nie doświadczył. Kocham Was za to że dajecie mi szanse robić to co robię – napisał Żabson na swoim fanpage’u.

„Trapollo” ukaże się 15 sierpnia. Szczegóły wydawnictwa będą odsłaniane w trakcie trwania preorderu. Fizyczne wydanie jest mocno limitowane.

„Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko”

Żabson w marcu tego roku wydał album “Żabson to ziomal”, który zdobył przychylne oceny krytyków i słuchaczy. – Prawdopodobnie r*** znowu to lato. Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko internetowej popkultury. To nie jest hip-hop, to nie jest disco, to nie jest trap. Co to za gatunek dowiecie się już niedługo – mówił.

Więcej tutaj.

“White 2115 to ziomal”

Poprzedni singiel “Internet.wav” potwierdza, że raper nie rzucał słów na wiatr. – Liczę się z tym, że tworząc coś nowego, nowy gatunek, nowy vibe, coś czego jeszcze nie było – odpadnie mi trochę fanów, trochę nowych przyjedzie, może dzięki temu spoza rapu. Zamierzam robić również muzykę poza rapową. Ta płyta nazywa się „Trapollo”, bo to trap pollo. Nie wiem czy więcej wyjaśnień to potrzebuje – mówił Żabson.

Wiadomo, że na płycie pojawi się tylko jeden gość. Będzie nim White 2115, który został “zaprezentowany” na Instagramie Żabsona. – @2115white to ziomal i jedyny gość na mojej nowej płycie ! (pisownia oryginalna) – napisał raper.

Borixon i Żabson szykują wspólny projekt?

Na Instagramie pojawiła się nowa opcja – fani mogą zadawać obserwowanym osobom pytania, a ci mogą publicznie na nie odpowiadać. Z nowej funkcji postanowił skorzystać Borixon, który odpowiedział na kilka pytań. Jedno z nich było szczególnie interesujące. Jeden z fanów zapytał rapera, czy możemy spodziewać się wspólnego projektu z Żabą. – Tak – odpowiedział bardzo lakonicznie Borixon.

Ostanim wspólnym numerem artystów był “Weedbanger”, który promował najnowszy solowy album Borixona “Mołotow”. W utworze gościnnie pojawił się również ReTo.

Polecane

Share This