Żabson robi sobie dłuższą przerwę


2021.03.19

opublikował:

Żabson robi sobie dłuższą przerwę

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

2021 zaczął się dla Żabsona znakomicie. Jego „Ziomalski mixtape” zadebiutował na pierwszym miejscu Olisu i zbliża się do statusu platynowej płyty, kanał Internaziomale przekroczył milion subskrybentów, a protegowana artysty Young Leosia osiągnęła sukces, wykręcając 11,5 mln wyświetleń klipu do singla „Szklanki” w zaledwie półtora miesiąca. Pasmo sukcesów zakłóciły ostatnio dissy Komila, ale Żabson nie ustosunkowuje się do nich w żaden sposób, czekając, aż sytuacja się wyciszy.

Dlaczego Komil dissuje Żabsona? Raper nie ma do wyrównania rachunki z raperem sprzed kilku lat.

Parę ładnych lat temu, jeszcze przed moją przerwą, miałem grać trasę koncertową z Guziorem, Otsochodzi i Żabsonem. Wszystko byłoby w porządku, gdybym w pewnym momencie nie dostał info od organizatora, że Żabson, którego w życiu prywatnie wtedy nie widziałem na oczy, postawił ultimatum – „albo on, albo ja”. Na tamten moment miał wtedy trochę większe zasięgi ode mnie i bardziej się opłacał. Finalnie tej trasy nie zagrałem i dla mnie jako 18-letniego debiutanta była to w k***ę ciężka porażka oraz strata podejrzewam kilkudziesięciu koła złotych. Nie odmówię mu osiągnięć, rozwoju, ale również przy tym bycia j***ym bucem i prostakiem. Kontynuujemy zabawę, niech to leci dalej. Wracam po swoje – komentował przy okazji publikacji dissu „***** *******” Komil.

Sprawdź także: Komil dissuje Żabsona: „Pamiętaj, by patrzeć w obiektyw, jak połykasz jaja”

Co ciekawe, moment, w którym Komik zdecydował się zaatakować Żabsona, zbiega się z jego deklaracją o planach zrobienia dłuższej przerwy. Reprezentant chillwagonu poinformował fanów, że po okresie intensywnej pracy potrzebuje odpoczynku.

Od dwóch lat praktycznie bez ustanku pracowałem i wydawałem nową muzykę. Czas na przerwę, przez jakiś czas nie dostaniecie ode mnie nic solowego, muszę odpocząć i zebrać myśli żeby stworzyć dla was wspaniały solowy album. Ale ale nie martwcie się nagrałem bardzo dużo gościnnych zwrotek które będą wam umilać ten czas a niektóre z nich będą nawet publikowane na moim kanale. Jeśli chodzi o sam kanał Internaziomale, możecie tam spodziewać się nowych artystów, a ta przerwa pomoże mi w ogarnięciu tego zamieszania. Kocham was, nigdy bym się nie spodziewał że osiągnę to co osiągnąłem a z Wami jestem gotowy zdobywać świat – pisze do fanów Żabson.

Polecane

Share This