Żabson: „White 2115 to ziomal”


2018.07.08

opublikował:

Żabson: „White 2115 to ziomal”

fot. P. Tarasewicz

Już 8 sierpnia na rynku pojawi się nowa płyta Żabsona pt. „Trapollo”. Według zapowiedzi rapera będzie to coś zupełnie nowego i niespotykanego wcześniej w muzyce. – Prawdopodobnie r*** znowu to lato. Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko internetowej popkultury. To nie jest hip-hop, to nie jest disco, to nie jest trap. Co to za gatunek dowiecie się już niedługo – mówił jakiś czas temu Żabson.

Nowy utwór „Internet.wav” potwierdza, że raper nie rzucał słów na wiatr. – Liczę się z tym, że tworząc coś nowego, nowy gatunek, nowy vibe, coś czego jeszcze nie było – odpadnie mi trochę fanów, trochę nowych przyjedzie, może dzięki temu spoza rapu. Zamierzam robić również muzykę poza rapową. Ta płyta nazywa się „Trapollo”, bo to trap pollo. Nie wiem czy więcej wyjaśnień to potrzebuje – mówił Żabson.

Teraz już wiadomo, że na płycie pojawi się tylko jeden gość. Będzie nim White 2115, który został „zaprezentowany” na Instagramie Żabsona. – @2115white to ziomal i jedyny gość na mojej nowej płycie ! (pisownia oryginalna) – napisał raper.

Żabson w marcu tego roku wydał album “Żabson to ziomal”, który zdobył przychylne oceny krytyków i słuchaczy.

Polecane

Share This