Zaginiony kończy z hip-hopem


2014.05.28

opublikował:

Zaginiony kończy z hip-hopem

Zaplanowana na czerwiec EP-ka „Między niewiastami” będzie się składała z trzech utworów. Za produkcję całości odpowiedzialny będzie JH (Hemp Gru, Onar).

– Będzie to prawdopodobnie mój ostatni muzyczny projekt (choć dokończymy pewnie jeszcze jeden singiel, nad którym pracujemy razem z Flamastrem) – wyjaśnia Zaginiony.

Skąd decyzja o zakończeniu działalności muzycznej?

– Można powiedzieć, że w dziedzinie muzyki czuję się spełniony, osiągnąłem cel, który założyłem sobie ponad dekadę temu – wyjaśnia. – Wydałem trzy zajebiste albumy, zagrałem mnóstwo koncertów i poznałem świetnych ludzi. Nie widzę w tym momencie przed sobą żadnego wyzwania, Nie wiem co mógłbym jeszcze w tym temacie zrobić.

Tak mała jest Polska w skali całego świata, tak mało ludzi naprawdę słucha tu muzyki w skali całego społeczeństwa i tak mało osób z tych słuchających wybiera akurat rap, że tworząc tu muzykę nie czuję żebym robił coś ważnego. Ani ja, ani żaden inny raper.

Zaginiony chce napisać powieść fantasy. Myśli też nad kinematografią.

– Obecnie oglądam bardzo dużo filmów, również krótkometrażowych. Dużo czytam, zbieram inspiracje, uczę się i moim wielkim marzeniem byłoby napisanie scenariusza i być może również wyreżyserowanie filmu. Jestem równie podekscytowany jak wtedy gdy zaczynaliśmy nagrywać pierwszą płytę! – dodaje.

Polecane

Share This