Zagraj na 20. edycji Sziget

Zgłoś się już dziś!


2012.06.20

opublikował:

Zagraj na 20. edycji Sziget

Niesamowita atmosfera, niesamowite emocje, najlepsi artyści z całego świata na kilku scenach i namiotahc klubowych, zróżnicowanie gatunkowe, kulturowe, wyznaniowe, setki tysięcy pozytywnie nastawionych i przyjaznych ludzi oraz nieograniczona ilość oferowanych atrakcji – to właśnie dzięki temu Sziget jest jednym z najlepszych festiwali na świecie i wygrał tytuł Najlepszego Dużego Festiwalu w Europie. To zdecydowanie najlepsze wydarzenie w tej części Europy w sierpniu.

Wąski, żelazny most rozciągający się na rzece Dunaj prowadzi do jednego z najlepszych wydarzeń artystycznych w Europie – do Sziget Festiwalu.  Po przekroczeniu mostu zupełnie nowy świat prezentuje się w całej swojej krasie: wyspa i 76 hektarów pięknego parku, w którym organizatorzy co roku na tydzień budują miasteczko festiwalowe mogące pomieścić ponad 400 tysięcy gości z placówkami mogącymi zaspokoić wszystkie wymagania.

Wszystko to znajduje się w samym sercu węgierskiej stolicy, w Budapeszcie. Idealne połączenia transportowe z jednej strony, z drugiej zaś pełna izolacja od środowiska zurbanizowanego. Ponad tysiąc programów artystycznych oferowanych w 55 miejscach. Przybyli goście mają okazję zregenerować się po ciężkiej koncertowej nocy i bawić się na profesjonalnym polu namiotowym.

W 2012 roku festiwal będzie obchodził swoje 20 lecie i w związku z tym będzie wiele niespodzianek, gdyż ta edycja ma być wyjątkowa.

Do tej pory swój udział na festiwalu potwierdzili:Anna Calvi, Axwell, Beatsteaks, Bebel Gilberto,Caro Emerald, Che, Sudaka, Chef`Special, Crystal Fighters, dEUS, Fink, Flying Lotus, Friendly Fires, Hurts, Glasvegas, In Golden Tears, Jungle by Night, Katzenjammer, Korn, La Selva Sur, LMFAO, Los De Abajo, Magnetic Man, Mando Diao, Ministry, Molotov, Muchachito Bombo Infierno, Noah and the Whale, Paolo Nutini, Placebo, Steve Aoki, Teatro Degli Orrori, The Horrors, The Subways, The Stone Roses, The Ting Tings, The Vaccines, The xx, Two Door Cinema Club, Viza

Impreza odbędzie się w dniach 6-13 sierpnia w Budapeszcie na Wyspie Obudai.Szczegółowe informacje dotyczace udziału w imprezie oraz regulamin na www.szigetfest.pl.

Polecane