Zagraj na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Orkiestra zagra już po raz 24.


2015.12.03

opublikował:

Zagraj na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszył Bank Zespołów WOŚP, w którym mogą się rejestrować zespoły chcące zagrać podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Fundacja WOŚP łączy w ten sposób zespoły muzyczne z finałowymi sztabami. Warunek rejestracji jest jeden – wszystkie zespoły muszą zaakceptować zasadę „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Zgłoszenia są przyjmowane pod tym adresem .

Wiele orkiestrowych sztabów w Polsce i za granicą co roku poszukuje zespołów, które zagrałyby podczas styczniowego Finału WOŚP. Dzięki Bankowi Zespołów WOŚP ułatwia im te poszukiwania. Na stronie www.zespoly.wosp.org.pl każdy zespół może się zarejestrować i uzupełnić informacje o sobie (m. in. miasto, gatunek granej muzyki, strona www, profil na YouTube, możliwe terminy finałowych koncertów, itp.). Z kolei Szef Sztabu w Bazie Szefa Sztabu będzie mógł przejrzeć listę zarejestrowanych zespołów (wybierając swoją okolicę) oraz znaleźć dane do kontaktu. Na tej stronie  można zobaczyć wszystkie zgłoszone do tej pory zespoły. 

Występujący podczas 24. Finału WOŚP artyści proszeni są, aby nie pobierali żadnych honorariów. Wszystkie Sztaby WOŚP starają się, tak jak tylko to możliwe, zminimalizować koszty koncertów.

Polecane