Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal – organizatorzy zapraszają do wysyłania zgłoszeń


2016.02.05

opublikował:

Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal – organizatorzy zapraszają do wysyłania zgłoszeń

Organizatorzy najstarszej plenerowej imprezy hiphopowej w Polsce zapraszają… na scenę. Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą i chcesz zaprezentować swoje skillsy muzyczne przed wielotysięczną publicznością? Wysyłaj śmiało zgłoszenie na adres mailowy konkurs@mhhf.pl. W trakcie kilku najbliższych miesięcy fani MHHF oraz organizatorzy imprezy wybiorą szóstkę finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie festiwalowej i zawalczą o główną nagrodę – pełną realizację (wraz z wytłoczeniem) swojego pierwszego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

Od 3 lutego do 13 marca każdy, kto czuje się na siłach, może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku. Wystarczy wysłać wypełnione zgłoszenie – dostępne wraz z regulaminem na tej stronie . Do zgłoszenia należy dodać trzy utwory w formacie mp3 wraz z krótkim zapisem wideo z koncertu bądź innego wykonania na żywo swojej twórczości.

XV edycja festiwalu odbędzie się w giżyckiej Twierdzy Boyen w dniach 21-23 lipca. Pierwszymi gwiazdami są Tede oraz Sokół i Marysia Starosta. Kolejne ogłoszenia wkrótce.

Polecane

Share This