Zagraj w nowym klipie Quebonafide


2020.02.26

opublikował:

Zagraj w nowym klipie Quebonafide

fot. P. Tarasewicz

Nadchodzący album Quebonafide „Romantic Psycho” promują póki co dwa numery. W Spotify możecie posłuchać tytułowego kawałka, natomiast na kanale QueQuality znajdziecie wideo do piosenki „Jesień”, w której Kubę wsparła Natalia Szroeder. Już w najbliższą sobotę w Konstancinie będzie kręcony kolejny klip. QueQuality zaprasza Was do udziału w zdjęciach, organizując casting.

Poszukujemy obsady do najnowszego klipu Quebonafide. Jeśli masz od 20 do 40 lat, dobrze czujesz się przed kamerą i chciałbyś wziąć udział w realizacji teledysku – czekamy na twoje zgłoszenie.

Zdjęcia będą realizowane na terenie Konstancina pod Warszawą w dniu 29.02 (sobota). Osoby zainteresowane wystąpieniem w teledysku, spełniające wymogi z powyższego opisu i dostępne w terminie zapraszamy serdecznie do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: castingquebo@gmail.com – czytamy w poście opublikowanym w facebookowej grupie QueQuality.crew.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, wiek, miejscowość, informacje o doświadczeniu przed kamerą oraz aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki możecie nadsyłać dziś do 17:00.

Polecane

Share This