Zagraniczni goście Terrorym Fever 2


2011.09.29

opublikował:

Zagraniczni goście Terrorym Fever 2

Cali Agents to hip-hopowy duet z Zachodniego Wybrzeża, w skład którego wchodzą Rasco oraz Planet Asia. Ich debiutancki krążek „How The West Was One” ukazał się w roku 2000. Jako producenci na albumie pojawi się Paul Nice, His-Panik, M-Boogie, Madlib, R`Kasha, Protest, Memo, 427 oraz Roddy Rod. Kolejne płyty „Head Of The State” (2004) oraz „Fire & Ice” (2006) potwierdziły pozycję raperów na hip-hopowej scenie w Stanach. W 2009 roku Cali Agents zawiesili działalność, ale już w 2010 roku wrócili z epką „Close To Cash Pt. 1”. Poza Cali Agents Rasco współpracuje z DJ`em Wichem, z którym stworzyli The Untochables.

Na Terrorym Fever 2 zagra także J Cab, który do Poznania przyjeżdża w celu współpracy z producentem Hirassem z PC Park (Rataje), z którym zamierza nagrać kilka kawałków. J Cab rozpoczął karierę w 1997 roku. Razem z LYNX-em stworzył w Filadelfii projekt BigHeads. Ich debiutancki album „Subway Theory” dostępny był tylko na itunes, a stworzony został, gdy J-Cab nocą pracował jako taksówkarz (stąd jego pseudonim). John stworzył także solowy album dostępny na Johnecab.bandcamp.com.

5 listopada, w Hali MTP nr 2 przy ul. Głogowskiej14 zagrają także: Slums Attack, O.S.T.R., Kali, Fabuła, Vixen, Paluch & DJ. Story, Kobra, Śliwa, RY 23, Gandzior & PC Park, Kubiszew i PTP.

Bilety dostępne są na ticketpro.pl, eventim.pl, a także wkrótce w poznańskich punktach CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe Carton Shop oraz w sklepach Unhuman, ul. Długa 13 (www.unhuman.pl) i Vert Shop ul. Półwiejska 20. Bilety w cenie 59 zł w przedsprzedaży oraz 65 zł w dniu koncertu.

Kolejne info na temat następnych artystów zza Oceanu już w ten piątek…

Polecane

Share This