Zamelduj się w Hotelu Torino i poczuj „Wielki gniew”


2020.04.18

opublikował:

Zamelduj się w Hotelu Torino i poczuj „Wielki gniew”

fot. mat. pras.

„Wielki gniew” to drugi singiel Hotelu Torino – duetu, który stawia na dynamikę, rockowe uderzenie oraz koncepcyjne teksty. Kawałek można usłyszeć w serialu „Mały zgon” Juliusza Machulskiego wyprodukowanym przez CANAL+.

Sprawdź też: Zbuku ostro o polskim rządzie

Utwór „Wielki gniew” to historia człowieka, który przez zachowania innych przekroczył granicę, za którą to gniew bierze górę. Bohater utworu postanawia wyrównać rachunki i z ofiary przeradza się w drapieżnika. Są sytuacje, o których nie da się opowiadać lirycznie, a należy o nich krzyczeć. Misją utworu „Wielki gniew” jest szerzenie przesłania „Stop przemocy”, nie tylko tej fizycznej, ale również psychicznej.

Duet Hotel Torino to nowa jakość na polskiej scenie muzycznej. Współpraca dwóch uznanych producentów muzycznych, którzy dotychczas pisali hity dla innych. Dominic Buczkowski i Patryk Kumór sprawnie poruszają się po różnorodnych stylistykach muzycznych. Multiinstrumentaliści postanowili wrócić do korzeni, opierając Hotel Torino na klasycznym brzmieniu gitar i bębnów. Wyrazisty wokal oraz klimat rodem z „Peaky Blinders” zadowoli zarówno fanów rocka, jak i miłośników wyrazistych soundtracków filmowych oraz serialowych

Polecane

Share This