„Zamknij dupę, łaku” – Bonson ostro do Young Multiego


2018.11.19

opublikował:

„Zamknij dupę, łaku” – Bonson ostro do Young Multiego

fot. P. Tarasewicz

Opublikowana wczoraj na naszych łamach zapowiedź wywiadu z Young Multim spotkała się z żywą reakcją. – Otwórzcie głowy – mówi do przedstawicieli starszego pokolenia artysta na kilka dni przed premierą swojej drugiej płyty.

Na wypowiedź Multiego żywo zareagował Bonson, pisząc w komentarzu: – Zamknij dupę, łaku. Pod wypowiedzią Bonsona wywiązała się dyskusja, w której słuchacze sugerują, że raper skoro Peja propsuje Multiego i chce z nim nagrywać, to Bonson nie powinien go krytykować.

Dla Rycha jest spoko, a dla mnie jest słaby tak jak Żabson i jak słucham, co oni piszą w tych numerach, to mi się śmiać chce. A pierdololo typu OTWÓRZCIE GŁOWY to brednie wyssane z dupy. To, że ktoś jest słaby, nie znaczy, że ludzie mają zamknięte głowy. A dogadywanie, że dupa piecze jest totalnie bez sensu. Gość nie umie rapować, tak uważam i co? Mogę się wypowiedzieć tak samo jak ty i jak się nie zgadzam z tobą to od razu mam ból dupy? I jeszcze to mega śmieszne przekręcenie ksywy – odpowiedział jednemu z naszych czytelników szczecinianin.

Wypowiedź Bonsona spropsowali m.in. DJ Decks i Frosti Rege. – W punkt! – ocenił producent, reprezentant Prosto napisał natomiast: Hahaha, je*** balasa.

Całą dyskusję znajdziecie w komentarzach pod poniższym wideo.

Polecane

Share This