Zara Larsson wróciła z nowym albumem


2021.03.08

opublikował:

Zara Larsson wróciła z nowym albumem

Nowy projekt gwiazdy pop ze Szwecji składa się z 12 utworów, a jego tematyka zahacza o kwestie feminizmu, kobiecości oraz osobistych doświadczeń artystki, ukazując jej muzyczną ewolucję. Z okazji dnia kobiet, Zara Larsson zagra koncert online, podczas którego zaśpiewa utwory ze swojej nowej płyty, a także swoje największe hity. To wydarzenie odbędzie się już 8 marca na kanale YouTube artystki, a jego sponsorami są Ikea i Live Nation.

– Tworząc ten album byłam już dorosłą osobą. Opowiadam na nim o tym, jak dojrzałam i stałam się świadomą i pewną siebie kobietą – mówi Zara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zara Larsson (@zaralarsson)

Zara Larsson posiada wszystko, czego prawdziwa gwiazda popu potrzebuje. Jej entuzjazm do muzyki sprawił, że w wieku 15 lat już miała piosenkę z miejscem 1. na liście przebojów. Jej szósty zmysł do brzmienia doprowadził do wydania licznych popowych klasyków takich jak: „Lush Life”, „I Would Like”, „Symphony”, „Never Forget You”, czy „Ruin My Life”. Wokalistka grała koncerty i współpracowała z wieloma popularnymi artystami, między innymi z Edem Sheeranem, BTS, Ty Dolla $ignem oraz z Murą Masą.

Wszystkie kobiety mają supermoce – Zara wykorzystuje własne do popychania muzyki pop do przodu w kierunku równouprawnienia, jednocześnie nagrywając przebojowe utwory i pobijając kolejne rekordy. Jej debiutancki album „So Good” to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda odtworzeń. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy „Never Forget You”, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel „Lush Life”, „Ain’t My Fault” oraz kawałek „Ruin My Life”, który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak: Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.

Polecane

Share This