Zaraza – nowy utwór i… przeprosiny od Step Records


2013.11.09

opublikował:

Zaraza – nowy utwór i… przeprosiny od Step Records

„Zaraza”, wspólny album DJ-a B i Szczura trafia właśnie do szerokiej dystrybucji. Niestety, fizyczne wydanie albumu nie jest wolne od wad. Wydawca krążka, wytwórnia Step Records, publikuje specjalne oświadczenie w tej sprawie. Jednocześnie label zgodnie z obietnicą udostępnił kolejny kawałek z płyty. Tym razem jest to „Ktokolwiek” z gościnnym udziałem Praktisa.

{reklama-hh}

SPROSTOWANIE

Wytwórnia Step Records oświadcza, iż w fizycznym wydaniu albumu ZARAZA znalazło się kilka błędów, za które firma ponosi odpowiedzialność.

Oficjalne przeprosiny kierujemy do Mikołaja „Cybe” Piszczako, jedynego autora całości poligrafii. Chochlik drukarski sprawił, że Mikołaj stał się Michałem, za co serdecznie przepraszamy. Jednocześnie oświadczamy, iż nastąpił błąd w zapisie i Tomasz Bojar nie jest współautorem okładki, odpowiada on jedynie za przygotowanie projektu do druku i drobną edycję materiałów w pełni stworzonych przez Cybe.

Przepraszamy także rosyjskiego rapera Ligalize, który został omyłkowo wpisany na tracklistę jako Legalize.

Mamy także nadzieję, iż ww. błędy nie wpłyną niekorzystnie na odbiór albumu, który został pod względem muzycznym dopracowany w 100% przez DJ-a B i Szczura, których również przepraszamy za nasze niedopatrzenie.

Dziś wieczorem odbędzie się premiera kolejnego singla audio, zaś już jutro pojawi się w sieci klip do jednego z najbardziej oczekiwanych numerów z albumu, mowa o „Świcie” (gościnnie VNM, W.E.N.A.)

ZARAZA od jutra dostępna będzie także we wszystkich Empikach w całej Polsce.

Polecane

Share This