Zaskakująca metamorfoza KęKę w nowym klipie


2019.07.10

opublikował:

Zaskakująca metamorfoza KęKę w nowym klipie

fot. mat. pras.

KęKę przykłada się do premiery „Mr KęKę”. Niemal każdego dnia raper dzieli się z fanami nowymi wiadomościami dotyczącymi płyty. Dziś artysta poinformował, że w przyszłym tygodniu w sieci pojawi się wideo do kolejnego singla zapowiadającego jego piątą płytę. Zobaczymy w nim odmienionego, postarzonego dzięki charakteryzacji radomianina.

Kiedyś wszystko przychodziło mi łatwiej. Czułem się jakoś pewniej, lepiej… – napisał KęKę, publikując zdjęcie z planu teledysku.

Dotychczas w sieci pojawiły się już cztery teledyski zapowiadające „Mr KęKę”. W grudniu raper zaprezentował „Safari”, w kolejnych miesiącach ukazały się „Ty do mnie przyszłaś”, „Myślę o tym” i „To tylko rap”. Na płycie usłyszymy piątkę gości – w jednym z singli pojawił się Grizzlee, ponadto Kę zdradził, że na płytę dograli się Paluch oraz Paweł Domagała. Personalia pozostałych gości są owiane tajemnicą.

Album „Mr KęKę” ukaże się 13 września. Wydawnictwo już w przedsprzedaży przekroczyło próg pozwalający na przyznanie złotej płyty. Edycja specjalna krążka jest dostępna w sklepie Takie Rzeczy Labelu.

Polecane

Share This