Zaskakujący goście i hołd dla Nipsey’a podczas koncertu Jaya-Z


2019.04.28

opublikował:

Zaskakujący goście i hołd dla Nipsey’a podczas koncertu Jaya-Z

Foto: A. Rożej / CGM.PL

Słynna miejscówka znajdująca się przy East 11th Street na Manhattanie, była zamknięta przez blisko dwa z powodu remontu. Pierwszym koncertem otwierającym Webster Hall był występ „B-Sides 2” Jaya-Z. Przypomnijmy, że po raz pierwszy Jay-Z zaprezentował „B-Sides” w maju 2015 roku, w nowojorskim Terminal 5.

Podczas występu w Webster Hall, Jay zaprosił na scenę Nasa. Panowie wykonali wspólnie mash-up numerów „The World Is Yours”, z klasycznego albumu NasaIllmatic„, który przeszedł w „Dead Presidents Jaya-Z. Podczas występu nie zabrakło oczywiście kawałka „N.Y. State Of Mind” Nasa.

Nas, nie był jedynym gościem Jaya tego wieczoru. Co zaskoczyło wielu fanów, na scenie pojawił się także Cam’ron. Sytuacja była o tyle zaskakująca, że panowie nie pałali do siebie miłością od blisko 15 lat (od momentu kiedy Dame Dash, partner biznesowy Jay’a, uczynił Cam’rona wiceprezesem Roc-A-Fella, bez wiedzy swojego wspólnika). Panowie wykonali wspólnie „Welcome In New York City” z 2002 roku.

Na scenie pojawił się także Jim Jones.

Podczas takiego wieczoru nie mogło także zabraknąć uczczenia pamięci po tragicznie zmarłym Nipsey Hussle’a. Jay poświęcił raperowi freestyle:

“Gentrify your own hood before these people do it/ Claim eminent domain and have your people move in/ That’s a small glimpse into what Nipsey was doing/ For anybody still confused as to what he was doing.”

Polecane

Share This