Zaskakujący (?) goście Meek Milla


2018.11.30

opublikował:

Zaskakujący (?) goście Meek Milla

foto: mat. pras.

„Championships” już w sieci. Zapowiadanego singlami “Oodles O’ Noodles Babies” i “Uptown Vibes” album Meek Milla od północy można posłuchać w TIDALU.

Wśród gości zaproszonych przez Meek Milla na płycie znaleźli się m.in. Rick Ross, JAY-Z, Young Thug, Kodak Black, 21 Savage, Jeremih i Ella Mai. Co ciekawe, raper zaprosił również Drake’a i Cardi B. Obecność Cardi można potraktować jako szpilę wbitą Nicki Minaj. Nicki i Mill byli kiedyś parą, tymczasem Meek zaprosił na płytę raperkę, z którą Minaj toczy otwartą wojnę.

Jeszcze ciekawiej wygląda sytuacja z obecnością Kanadyjczyka. Przypomnijmy, że Drake pojawił się także na wydanej w 2015 roku płycie „Dreams Worth More Than Money”. Meek Mill oskarżył wówczas Drake’a o korzystanie z ghostwritera przy pracy nad zwrotką do kawałka „R.I.C.O.”, co stało się przyczyną beefu między artystami. Artyści pogodzili się jakiś czas temu, a we wrześniu pojawili się wspólnie na scenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Gotta take advantage for all them cold nights I’ve been thru … shout out to everybody that support me! #championships tonight at 12am

Post udostępniony przez Meek Mill (@meekmill)

Polecane

Share This