Zastanawialiście się, skąd brak aktywności Sentino na Instagramie? Poznaliśmy odpowiedź


2021.08.20

opublikował:

Zastanawialiście się, skąd brak aktywności Sentino na Instagramie? Poznaliśmy odpowiedź

fot. kadr z wideo

Sentino opierał dotychczas promocję swojej twórczości jedynie na mediach społecznościowych. Raper był bardzo aktywny na Instagramie, prowadząc często live’y, podczas których mówił o swoich planach wydawniczych, o swojej twórczości, a przy okazji atakował przeciwników. W ostatnich dniach instagramowa aktywność artysty ograniczyła się do zera, co mogło wzbudzić niepokój u jego słuchaczy. Dziś poznaliśmy przyczynę tego stanu rzeczy – okazuje się, że raper nie ma dostępu do swojego profilu i zwraca się do fanów z prośbą o pomoc w rozwiązaniu sytuacji.

Witam was Sicarios, jak zauważyliście, od dłuższego czasu nie pojawiam się na Instagramie z racji takiej, że nie mam telefonu tego, na który mi wysyłano kody do potwierdzenia tożsamości czy ch*j wie co.

Pytanie, czy jest tu ktoś, co jest w stanie pomóc przy odzyskaniu możliwości logowania się, czy trzeba sądownie wymusić nowy kod potwierdzający, by zmienić numer telefonu w aplikacji? – zastanawia się w facebookowym poście Sentino.

Raper twierdzi, że miał powiązane profile na Instagramie i Facebooku. W takiej sytuacji odzyskanie dostępu nie powinno być problemem, jednak artysta wyjaśnia, że mimo to nie może dostać się na profil.

Polecane

Share This