„Zaszedłem za daleko żeby wychillować zapale to” – Żabson w nowym kawałku ukraińskiej raperki


2021.03.19

opublikował:

„Zaszedłem za daleko żeby wychillować zapale to” – Żabson w nowym kawałku ukraińskiej raperki

Gościnnie na kanale Żabsona INTERZIOMALE na YouTube pojawił się najnowszy singiel ukraińskiej raperki alyony alyony. W numerze „Dym” udzielił się oczywiście sam Żabson. Numer pochodzi z albumu GALAS ukraińskiej reprezentanki polskiego oddziału Def Jamu.

Żabson robi sobie dłuższą przerwę

„Nigdy bym się nie spodziewał że osiągnę to co osiągnąłem”.

2021 zaczął się dla Żabsona znakomicie. Jego „Ziomalski mixtape” zadebiutował na pierwszym miejscu Olisu i zbliża się do statusu platynowej płyty, kanał Internaziomale przekroczył milion subskrybentów, a protegowana artysty Young Leosia osiągnęła sukces, wykręcając 11,5 mln wyświetleń klipu do singla „Szklanki” w zaledwie półtora miesiąca. Pasmo sukcesów zakłóciły ostatnio dissy Komila, ale Żabson nie ustosunkowuje się do nich w żaden sposób, czekając, aż sytuacja się wyciszy.

Dlaczego Komil dissuje Żabsona? Raper nie ma do wyrównania rachunki z raperem sprzed kilku lat.

– Parę ładnych lat temu, jeszcze przed moją przerwą, miałem grać trasę koncertową z Guziorem, Otsochodzi i Żabsonem. Wszystko byłoby w porządku, gdybym w pewnym momencie nie dostał info od organizatora, że Żabson, którego w życiu prywatnie wtedy nie widziałem na oczy, postawił ultimatum – „albo on, albo ja”. Na tamten moment miał wtedy trochę większe zasięgi ode mnie i bardziej się opłacał. Finalnie tej trasy nie zagrałem i dla mnie jako 18-letniego debiutanta była to w k***ę ciężka porażka oraz strata podejrzewam kilkudziesięciu koła złotych. Nie odmówię mu osiągnięć, rozwoju, ale również przy tym bycia j***ym bucem i prostakiem. Kontynuujemy zabawę, niech to leci dalej. Wracam po swoje – komentował przy okazji publikacji dissu „***** *******” Komil.

Co ciekawe, moment, w którym Komil zdecydował się zaatakować Żabsona, zbiega się z jego deklaracją o planach zrobienia dłuższej przerwy. Reprezentant chillwagonu poinformował fanów, że po okresie intensywnej pracy potrzebuje odpoczynku.

– Od dwóch lat praktycznie bez ustanku pracowałem i wydawałem nową muzykę. Czas na przerwę, przez jakiś czas nie dostaniecie ode mnie nic solowego, muszę odpocząć i zebrać myśli żeby stworzyć dla was wspaniały solowy album. Ale ale nie martwcie się nagrałem bardzo dużo gościnnych zwrotek które będą wam umilać ten czas a niektóre z nich będą nawet publikowane na moim kanale. Jeśli chodzi o sam kanał Internaziomale, możecie tam spodziewać się nowych artystów, a ta przerwa pomoże mi w ogarnięciu tego zamieszania. Kocham was, nigdy bym się nie spodziewał że osiągnę to co osiągnąłem a z Wami jestem gotowy zdobywać świat – pisze do fanów Żabson.

Polecane

Share This