Zatańcz Opentaniec z Anią Rusowicz na scenie Przystanku Woodstock


2014.07.25

opublikował:

Zatańcz Opentaniec z Anią Rusowicz na scenie Przystanku Woodstock

Poszukujemy odważnych dziewczyn, które nie boją się dać ponieść muzyce i zatańczą podczas koncertu Ani Rusowicz w jednej z jej piosenek pt. „Stróże świateł” na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Marzeniem artystki jest, aby na scenie wraz z nią w psychodelicznej części muzycznej pojawiły się dwie półnagie kobiety pomalowane specjalnymi farbami, czyli można powiedzieć ubrane częściowo tylko w kolor.

Jeśli jesteście odważne, przysyłajcie swoje propozycje w postaci filmików mp4 (minimum 20 sek. psychodelicznego tańca) na adres opentaniec.rusowicz@vp.pl do poniedziałku (28 lipca) do godz. 12.00.

Jedną z dziewczyn wybierze Ania natomiast druga zostanie wyłoniona przez redakcję CGM.pl. W zależności od liczby zgłoszeń, przeprowadzimy głosowanie na naszym profilu na FB lub wybierzemy szczęściarę samodzielnie. Wyniki podamy już we wtorek (29 lipca).

Ważne: kandydatki chcące pokazać się światu na scenie na najpiękniejszym festiwalu świata u boku Ani Rusowicz muszą być pełnoletnie oraz w zgłoszeniu podać obowiązkowo swój numer telefonu, żebyśmy mogli się skontaktować.

Poniżej utwór, do którego poszukujemy czujących klimat tancerek:

Polecane

Share This